Randevu Alma Rehberi: Veteriner Kliniğimize Nasıl Ulaşabilirsiniz

YouTube player

Merhaba sevgili evcil hayvan sahipleri,

Veteriner kliniğimizle iletişime geçmek ve randevu almak hakkında sıkça sorulan soruları bu yazıda cevaplamak istiyorum. Evcil hayvanınızın sağlık kontrolü veya herhangi bir tedavi için randevu almak oldukça basit bir süreçtir. İşte size adım adım rehber:

Telefon ile Randevu Alma

Kliniğimizle iletişime geçmenin en hızlı yollarından biri telefon aracılığıyla randevu almaktır.

Telefon numaramız: +90 216 410 5151

Çalışma Saatlerimiz: 11.00 – 20.00

Bu saatler arasında bizi arayabilir ve randevunuzu kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Eğer ilk aramanızda bize ulaşamazsanız, lütfen birkaç kez daha deneyin, çünkü klinikte yoğun anlarımız olabiliyor. Aramanıza anında dönüş yapamayabiliriz, ama işlerimiz bittiğinde mutlaka sizinle iletişime geçiyoruz.

E-posta ile İletişim

Eğer telefonla ulaşmakta zorlanıyorsanız veya yazılı olarak iletişime geçmeyi tercih ediyorsanız, e-posta yoluyla da bize ulaşabilirsiniz:

E-posta adresimiz: vetdentistanbul@gmail.com

E-posta gönderdiğinizde, sorularınıza en kısa sürede yanıt vermek için elimizden geleni yaparız.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz! Biz, sizin ve evcil hayvanınızın sağlığı ve rahatı için buradayız. Hiç çekinmeden, her türlü soruyu sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kliniğimizde sadece profesyonel hizmetler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda evcil hayvan sahipleri olarak sizlerin endişe ve sorularınıza da cevap vermekten mutluluk duyuyoruz.

Son Düşünceler

Kliniğimiz hafta içi her gün siz ve sevimli dostlarınız için hizmetinizdedir. Randevu almak ve daha fazla bilgi edinmek için belirttiğim iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Evcil hayvanınızın sağlık ihtiyaçları için her zaman buradayız!

Sağlıklı günler dileriz,

Dr. Efe Onur

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *