Hastanızı Nasıl Sevk Edebilirsiniz?

YouTube player

Merhabalar,

Profesyonel bir iş birliği içinde olduğumuz meslektaşlarımızdan hasta sevkiyatı talepleri almak bizim için büyük bir onur. Bir hekime hasta emanet ederken ona öncelikle güven duymak isteriz. vetdentistanbul olarak güveninizin karşılığını verebilmemiz için, hastalarınızı bize yönlendirirken izlemeniz gereken adımları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sevk İşlemi Adımları

  1. Sevk Formunun Doldurulması: Sevk işlemini başlatmak için size sağlayacağımız sevk formunu doldurmanız gerekmekte. Bu form, hastanın durumu ve ihtiyaçları hakkında bizlere önemli bilgiler sağlayacak.
  2. İletişim Kanallarımız: İş birliği içinde olduğumuz hekimlerle doğrudan iletişime geçmeniz, süreci daha etkin bir şekilde yönetmemize olanak tanır. Bize +90 216 410 5151 numaralı telefondan sabah 11.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Asistanım aracılığıyla işleyişimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, herhangi bir sorunuz olması durumunda ise bana doğrudan ulaşabilirsiniz.
  3. Sosyal Medya: Sosyal medya üzerinden gelen sorulara yanıt verme sürecimiz ne yazık ki biraz yavaş olabiliyor. Bu nedenle, telefon veya doğrudan görüşme yoluyla iletişim kurmanızı öneririz.

Hizmetlerimiz ve Uzmanlık Alanımız

Biz özellikle veteriner klinikleri için hizmet veriyoruz ve hastalarımızın büyük bir çoğunluğu kliniğimize meslektaşlarımız tarafından yönlendiriliyor. Diş ve çene cerrahisi alanında uzmanlaşmış olan kliniğimizde, bu alandaki muayene ve operasyonları yürütmekteyiz. Rutin veteriner işlemleri, aşılar ve antibiyotik tedavileri gibi hizmetleri vermiyoruz; bunlar için tedaviye meslektaşlarımızın veteriner kliniklerinde devam edilmesini tavsiye ediyoruz.

Son Notlar

Hastalarınızı sevk etme konusunda tereddütleriniz varsa veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen yukarıda belirttiğimiz iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşın. Sevk formuna ve iş birliği sürecimize ilişkin daha detaylı bilgi almak için de asistanımdan yardım isteyebilirsiniz.

Sağlıkla kalın,

Dr. Efe Onur

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *